Oprogramowanie stosowane przez FINTELLIGENT

7 lipca 2016

Nasze usługi świadczymy korzystając z software

Księgowe

Rewizor GT

Rewizor to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Najważniejsze cechy Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. rewizor_gt

Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych. Rewizor GT jest programem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu początek pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom. Rewizor GT to część składowa systemu InsERT GT – w pełni zintegrowanego pakietu programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierającego także program do obsługi sprzedaży – Subiekt GT oraz system kadrowo-płacowy – Gratyfikant GT. W Rewizorze GT możliwa jest podstawowa obsługa płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT

Gratyfikant GT

Gratyfikant jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programów Gratyfikant, Gratyfikant 2 i Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom
GratyfikantGT rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych (m.in.: PIT-4, PIT-8A, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37) oraz ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA). System dostosowany jest do obowiązujących przepisów.
Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik. Gratyfikant GT jest najnowszym składnikiem systemu InsERT GT , zintegrowany został z programami księgowymi tej linii – księgą przychodów i rozchodów –
Rachmistrz GT i systemem finansowo-księgowym – Rewizor GT . Możliwe jest przeniesienie do niego danych zgromadzonych w Gratyfikancie 3 oraz mikroGratyfikancie GT , a także w systemie Płatnik.

Mała Księgowość

mala_ks_24

Program Mała Księgowość „Rzeczpospolitej” został stworzony z myślą o małych i średnich firmach rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadach ogólnych i podatkiem liniowym, dla firm będących podatnikami podatku od towarów i usług VAT oraz prowadzących i rozliczających niewielką liczbę pracowników. Program pozwala także prowadzić ewidencję przejazdów prywatnym samochodem używanym dla celów służbowych.

Analizy i audyty

Bizagi Modeler

Bizagi_BrandMk_RGB_StrapMBRDo wizualizacji przebiegu analizowanych procesów używamy aplikacji BIZAGI Modeler.
Aplikacja jest rozwiązaniem darmowym do komercyjnego wykorzystania z możliwością rozszerzenia do pełnej funkcjonalności pakietu BIZAGI SUITE. Oprogramowanie to nadąża za zmianami pojawiającymi się w sposobie opisywania BPMN i udostępnia kolejne aktualizacje absolutnie zgodne z obowiązującą wersją notacji.

Xmind

XMind to rozbudowane narzędzie do tworzenia map myśli, które z powodzeniem wykorzystujemy np. podczas burzy mózgów wchodzącej w skład procesu analitycznego.

Dzięki rozmaitym funkcjonalnościom oferowanym przez Xmind możemy przygotować dokładnie taką mapę myśli, jakiej potrzebujemy, wprowadzając kolejne zagadnienia i tworząc między nimi powiązania. Kluczowe informacje znajdujące się w naszym dokumencie można także wyróżnić odpowiednim kolorem dzięki czemu taka mapa jest czytelna i rozumiała, nawet dla osób niewtajemniczonych i nie uczestniczących w opisywanym spotkaniu.